תקנון הסדנא

אני מאשרת את השתתפותי בסדנת "כאן ועכשיו" תכנית ליווי אינטרנטית לתזונה בריאה, כושר וירידה במשקל. ההשתתפות בסדנא הינה מגיל 21 ומעלה. הסדנא תתנהל בקבוצת פייסבוק סגורה ופרטית.

ברור לי שהשתתפות פעילה בסדנא הכוללת שאילת שאלות, שיתוף התמודדויות והצלחות בדרך תאפשר התייחסות פרטנית לכל משתתפת ותסייע להצלחה בסדנא.

לפיכך, עליך להחזיק בחשבון פייסבוק על מנת להשתתף בקורס. בימים שלפני מועד תחילת הקורס, ישלח אליך קישור חד-פעמי אשר יאפשר לך להצטרף לקבוצה. הקישור יישלח לכתובת המייל שהזנת בהרשמה. נא להיכנס לקישור ממחשב (ולא ממכשיר נייד כגון סמארטפון או טאבלט). לידיעתך, הקבוצה מוגדרת כסודית ולכן עצם השתתפותך בסדנא לא יהיה חשוף לגורמים שמחוץ לקבוצה.

תכני הקורס

הסדנא תארך 21 יום. יובהר כי אין התחייבות לירידה במשקל במהלך תקופת הסדנא. הסדנא אינה תחליף לדיאטה מותאמת אישית, ואינו מתאימה לסובלים מאלרגיות מסכנות חיים, סוכרת, בעיות לחץ דם, הפרעות אכילה, או כל מחלה או בעיה רפואית יחודית. האחריות הינה על הנרשמת לסדנא בלבד. בתום תקופת הסדנא הקבוצה תימחק וגישתך לתכנים תיחסם.

סודיות

אין לשתף את תכני הקבוצה לכל גורם שאינו חבר בה. הפרת מגבלה זו תוביל להרחקה מיידית מהקבוצה, ללא אפשרות לקבלת החזר כספי. תיתכן נקיטת צעדים משפטיים כנגד המפרים מגבלה זו. 

מדיניות ביטולים

ביטול ההשתתפות בקורס הינו בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע"א-2010. מעבר לכך, במהלך 4 הימים הראשונים של הקורס יתאפשר למשתתפים לבטל את השתתפותם ולקבל את כספם חזרה. לאחר מכן, לא ניתן יהיה לבטל את ההשתתפות בקורס ולקבל החזר כספי כלשהו.